آلو خوانسار طبیعی و بدون تیزاب-آلو بخارا-آلو خورشتی

آلوی خوانسار از معروفترین نوع از آلو های خشکبار می‌باشد که همیشه مورد توجه مصرف کنندگان بوده است. از این نوع الو گاهی به عنوان آلوی بخارا و گاهی به عنوان آلو خورشتی نیز یاد می‌شود. این محصول از آلو زرد تولید می‌شود و در روندی کاملا طبیعی و بدون استفاده از مواد شیمیایی و غیرطبیعی با نمک ترکیب شده و سپس زیر تابش خورشید خشک می‌شود. این فرایند ۳ الی ۴ روز زمان می‌برد ولی محصول خروجی کاملا طبیعی و بدون هیچ گونه مواد افزودنی غیرطبیعی خواهد بود.

اما بسیاری از آلوهای به ظاهر تازه و نرم در واقع برای سلامتی مضر هستند. زیرا با استفاده از تیزاب و بدون گذراندن بازه ۳ روزه خشک کردن آماده مصرف می‌شوند که برای سلامتی مضر می‌باشد. شاید برخی از مردم توجه چندانی به ارزش غذایی نداشته باشند و فقط مزه و ظاهر را ملاک انتخاب قرار دهند اما بسیاری از مصرف کنندگان ارزش غذایی و مضر نبودن محصول جزو اولویت های اصلی انتخاب شان در مواد غذایی می‌باشد.

آلوی خوانسار گرچه در فرایندی طبیعی با نمک دریا تولید شده است ولی طعمی بسیار دلچسب و ملس دارد که هم مصرف خالی برای بسیار از بیماری ها توصیه شده است و هم استفاده از آن در پخت و پز می‌تواند اثر بسیار خوبی در طعم و ارزش غذایی داشته باشد.

تعداد:
کدمحصول: 39
دسته‌بندی: خشکبار, بدون برند
کلیدواژه: آلو خوانسار آلو بخارا آلو خورشتی آلوی خوانسار
اشتراک گذاری:

About Us

At Lezada, we put a strong emphasis on simplicity, quality and usefulness of fashion products over other factors. Our fashion items never get outdated. They are not short-lived as normal fashion clothes.

(+00) 123 567990

علاقه‌مندی‌ها

Dark Brown Leather Watch

$200.00 $180.00

Dining Chair

$300.00 $220.00

Creative Wooden Stand

$100.00 $80.00

Dark Brown Leather Watch

$200.00 $180.00

Creative Wooden Stand

$200.00 $180.00

سبدخرید

جمع کل:

ارسال رایگان برای خرید بالاتر از ۱۰۰هزار تومان

عبارت را تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را فشار دهید