قرآن کریم قطع پالتویی، کاغذ سبک

40000

قرآن کریم قطع پالتویی، متن رنگی،کاغذ سبک 

قرآن نفیس با تزئینات زیبا و طراحی هنری همیشه زینت بخش و متبرک کننده محافل مذهبی و سنتی ایرانیان بوده است. این محصول یکی از برترین نمونه های باکیفیت تولید شده با استفاده از امکانات بسیار مدرن می باشد که در کنار طراحی خلاقانه و هنری آن ترجمه استاد سید کاظم ارفع را نیز در بر دارد. استفاده از رنگ های متفاوت در متن این قرآن آرامش به خواننده القاء می کند و مانع از خستگی چشم در اثر نگاه ممتد به خطوط می شود. 

جنس و کیفیت جلد قرآن
استفاده از چرم مصنوعی در تولید جلد باعث استحکام و زیبایی هرچه بیشتر محصولات چاپ و نشر می شود. علاوه بر این زیبایی آن را هم دوچندان می کند.یکی دیگر از مشکلات جلد های گالینگور جدا شدن جلد از کتاب بود که با بکار بردن جلد مرغوب و صحافی با دوام این مشکل در محصولات به چشم نمی آید.

جنس کاغذ
در تولید محصولات مکتوب استفاده از نوع کاغذ مناسب تاثیر بسزایی در مرغوبیت و افزایش کیفیت محصول نهایی دارد. کاغذ ها انواع مختلفی دارند که هرکدام کارکرد خود را در تولید محصولات دارند و باید در انتخاب آن دقت شود.کاغذ تحریر سبک مرغوبت ترین کاغذی هست که در تولید محصولات از آن استفاده شده است که نخودی رنگ بودن و وزن سبک این کاغذ از خواص این نوع کاغذ می باشد. 

نوع چاپ
کیفیت چاپ و نحوه استفاده از دستگاه ها و مواد برای با کیفیت تر شدن محصول نهایی همیشه مورد توجه فعالان صنعت چاپ بوده است. در کتاب حاضر با استفاده از نوع چاپ افست که از بهترین و با کیفیت ترین روش های چاپ روی کاغذهای تحریر می باشد بهترین کیفیت در خروجی نهایی قابل مشاهده می باشد.

نوع کاغذ
نوع کاغذ هم می تواند در خوانش کتاب موثر باشد و هم وزن و دوام کتاب را تحت تاثیر قرار می دهد. به طور کلی چند مدل کاغذ وجود دارد که هرکدام در تولید نوع خاصی از کتب به کار می روند. کتاب پیش رو با استفاده از کاغذ تحریر اندونزی تولید شده که هم در فرایند چاپ دقت زیادی برای حفظ کیفیت آن شده است و هم در نهایت محصولی باکیفیت را به ارمغان اورده است

چکیده بررسی
اگر به دنبال کتاب خاص و با کیفیت و چاپ رنگی که استحکام جلدش بالا باشد هستید این کتاب می تواند گزینه بسیار خوبی برای نیاز شما باشد. کاغذ سبک نخودی رنگ و طراحی هنری واندازه پالتویی این کتاب شریف نیز به خاص تر شدن این محصول کمک کرده است.

تعداد:
کدمحصول: 6
دسته‌بندی: کتاب مذهبی, چاپ و نشر شریعت
کلیدواژه: قرآن کریم
اشتراک گذاری:

About Us

At Lezada, we put a strong emphasis on simplicity, quality and usefulness of fashion products over other factors. Our fashion items never get outdated. They are not short-lived as normal fashion clothes.

(+00) 123 567990

علاقه‌مندی‌ها

Dark Brown Leather Watch

$200.00 $180.00

Dining Chair

$300.00 $220.00

Creative Wooden Stand

$100.00 $80.00

Dark Brown Leather Watch

$200.00 $180.00

Creative Wooden Stand

$200.00 $180.00

سبدخرید

جمع کل:

ارسال رایگان برای خرید بالاتر از ۱۰۰هزار تومان

عبارت را تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را فشار دهید