قرآن نفیس رنگی قطع رقعی، طرح جلد لیزری برجسته

70000

قرآن نفیس رنگی قطع رقعی، طرح جلد لیزری برجسته

قرآن نفیس با تزئینات زیبا و طراحی هنری همیشه زینت بخش و متبرک کننده محافل مذهبی و سنتی ایرانیان بوده است. این محصول یکی از برترین نمونه های باکیفیت تولید شده با استفاده از امکانات بسیار مدرن می باشد که در کنار طراحی خلاقانه و هنری آن ترجمه استاد حسین انصاریان را نیز در بر دارد. استفاده از رنگ های متفاوت در صفحات این قرآن شادابی خاصی به خواننده القاء می کند و مانع از خستگی چشم در اثر نگاه ممتد به خطوط می شود. همچنین استفاده از حاشیه تذهیب با گل های رنگارنگ جذابیت بیشتری به این طراحی خلاقانه داده است.

جنس و کیفیت جلد قرآن
استفاده از چرم مصنوعی در تولید جلد باعث استحکام و زیبایی هرچه بیشتر محصولات چاپ و نشر می شود. اغلب مشاهده می‌شود که قرآن های قدیمی گوشه جلدشان در اثر استفاده و برخورد با سطوح اسیب دیده اند که در تولید این محصول با استفاده از گوشه های فلزی محافظت بسیار خوبی از جلد این قرآن صورت می گیرد که مانع آسیب دیدن آن حتی در دراز مدت و استفاده بسیار می شود. علاوه بر اینکه زیبایی آن را هم دوچندان می کند.یکی دیگر از مشکلات جلد های گالینگور جدا شدن جلد از کتاب بود که با بکار بردن جلد مرغوب و صحافی با دوام این مشکل در محصولات به چشم نمی آید.

جنس کاغذ
در تولید محصولات مکتوب استفاده از نوع کاغذ مناسب تاثیر بسزایی در مرغوبیت و افزایش کیفیت محصول نهایی دارد. کاغذ ها انواع مختلفی دارند که هرکدام کارکرد خود را در تولید محصولات دارند و باید در انتخاب آن دقت شود.کاغذ تحریر اندونزی مرغوبت ترین کاغذی هست که در تولید محصولات از آن استفاده شده است.

نوع چاپ
کیفیت چاپ و نحوه استفاده از دستگاه ها و مواد برای با کیفیت تر شدن محصول نهایی همیشه مورد توجه فعالان صنعت چاپ بوده است. در کتاب حاضر با استفاده از نوع چاپ افست که از بهترین و با کیفیت ترین روش های چاپ روی کاغذهای تحریر می باشد بهترین کیفیت در خروجی نهایی قابل مشاهده می باشد.

نوع کاغذ
نوع کاغذ هم می تواند در خوانش کتاب موثر باشد و هم وزن و دوام کتاب را تحت تاثیر قرار می دهد. به طور کلی چند مدل کاغذ وجود دارد که هرکدام در تولید نوع خاصی از کتب به کار می روند. کتاب پیش رو با استفاده از کاغذ تحریر اندونزی تولید شده که هم در فرایند چاپ دقت زیادی برای حفظ کیفیت آن شده است و هم در نهایت محصولی باکیفیت را به ارمغان اورده است

چکیده بررسی
اگر به دنبال کتاب خاص و با کیفیت و چاپ رنگی که استحکام جلدش بالا باشد هستید این کتاب می تواند گزینه بسیار خوبی برای نیاز شما باشد. رنگ هایم متنوع و طراحی هنری و جلد لیزری برجسته این کتاب شریف نیز به خاص تر شدن این محصول کمک کرده است.

تعداد:
کدمحصول: 52
دسته‌بندی: کتاب مذهبی, چاپ و نشر شریعت
کلیدواژه: قران رنگی
اشتراک گذاری:

About Us

At Lezada, we put a strong emphasis on simplicity, quality and usefulness of fashion products over other factors. Our fashion items never get outdated. They are not short-lived as normal fashion clothes.

(+00) 123 567990

علاقه‌مندی‌ها

Dark Brown Leather Watch

$200.00 $180.00

Dining Chair

$300.00 $220.00

Creative Wooden Stand

$100.00 $80.00

Dark Brown Leather Watch

$200.00 $180.00

Creative Wooden Stand

$200.00 $180.00

سبدخرید

جمع کل:

ارسال رایگان برای خرید بالاتر از ۱۰۰هزار تومان

عبارت را تایپ کنید و سپس دکمه اینتر را فشار دهید